Col·legi Sant Vicenç de Paül Sa Vileta Educació Palma de Mallorca Balears, Illes

MAILS PROFESSORS

13/03/2020

Benvolgudes famílies,
Us passem el llistat complet dels mails dels professors per si no teniu algun. Serà la forma de comunicació durant aquestes dues setmanes entre famílies i professorat.
Infantil i primària:
- Joana M. Quintana (tutora de 3 anys): jmquintana@svpsavileta.fecib.net
- Mònica Badillo (tutora de 4 anys): mbadillo@svpsavileta.fecib.net
- Clara Navarro (tutora de 5 anys): cmnavarro@svpsavileta.fecib.net
- Tere Pecos (tutora de 1r EP): mtpecos@svpsavileta.fecib.net
- Cati Alorda (tutora de 2n EP): calorda@svpsavileta.fecib.net
- Maite Pérez (tutora de 3r EP): mtperez@svpsavileta.fecib.net
- Joan Francesc Moll (tutor de 4t EP): jfmoll@svpsavileta.fecib.net
- Mateu Ferrer (tutor de 5è EP): mferrer@svpsavileta.fecib.net
- Sebastià Bauzá (tutor de 5è EP): sbauza@svpsavileta.fecib.net
- Rosamar Riera (tutora de 6è EP): rriera@svpsavileta.fecib.net
- Paquita Delgado (tutora de 6è EP): fdelgado@svpsavileta.fecib.net
- Helena Moyà (PT primària): hrmoya@svpsavileta.fecib.net
- Maite Gil (profe d'anglès): mtgil@svpsavileta.fecib.net
- Pep Campins (orientador EP): jcampins@svpsavileta.fecib.net
- Aurora Fernández: afernandez@svpsavileta.fecib.net

Professorat de secundària:
- William Torrens: wtorrrens@svpsavileta.fecib.net
- Antònia Sansó: asanso@svpsavileta.fecib.net
- Mar Granado: mgranado@svpsavileta.fecib.net
- Eva Comas: ecomas@svpsavileta.fecib.net
- Mariano Cara: mcara@svpsavileta.fecib.net
- Lars García: lgarcia@svpsavileta.fecib.net
- Ignasi Serra: isierra@svpsavileta.fecib.net
- Marga Ponsa: mponsa@svpsavileta.fecib.net
- Joan Miquel Riera: jmriera@svpsavileta.fecib.net
- Joan Sales: jsalas@svpsavileta.fecib.net
- Magdalena Llabrés: mllabres@svpsavileta.fecib.net
- Úrsula Heras: uheras@svpsavileta.fecib.net
- Amelia Jiménez: ajimenez@svpsavileta.fecib.net
- Rosamar Riera: rriera@svpsavileta.fecib.net
- Juan José Félix: jjfelix@svpsavileta.fecib.net